A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Shaolin Gang - Shmoney


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/07/2019

2019-07-05T18:00:02

Më Shumë Nga

Dj Blunt

Më Shumë Nga

Real 1

Teksti:

Shaolin Gang


Ref:
Shmoney Gang ay
Na vec me lek jem tu u marre
Shmoney Walk man
Un tu shku jom per cdo dit en banke
Shmoney Talk fol per guap
Shmoney Look 1 milion
Un tu dok si 1 miliard
Ska me lan un pa i pas

Verse:
Ringtone zhurma kaces
Mrena n’coupe me veti macen
9tat jete ja kom qi kejt
Tash po lutet me ringjalle
Un jom shmoney walker
Une nuk dal hic per pak
Une za nuk qes pa mdhan guap
Une nuk hina ktu per pak
Komplet ky dollap o sa ni kat i shpise
E krejt teshat mrena jon me sauce tu pik
Koleksioni i fundit gjithe em vjen qat dit
Veq sa e kan qit tu porosit
Zingjirt vizllime ty tdhamin syt

Bridge:
Uuh Shmoney Walk - Walk It
Uuh Shmoney Talk - Talk It
Uuh Smoney Look - Lookie
Uuh Licky Licky - Licky

Ref:
Shmoney Gang ay
Na vec me lek jem tu u marre
Shmoney Walk man
Un tu shku jom per cdo dit en banke
Shmoney Talk fol per guap
Shmoney Look 1 milion
Un tu dok si 1 miliard
Ska me lan un pa i pas

Verse:
Si fontane qafa krejt e boni qull
splash yeah
Ti pin kasht jom ka t’sho qe ja ki huq
krejt yeah
Plot gepekin buke po me miell
nuk jon maru
Tash chillum vec vet me dy ruse
tenis jem tu-lu
Smut krejt ky akell gripi na u ka lshu
brrr uh
Tululu o malli tfikt i ra sa here e ka provu
Tru mdha mu ndreke e ndarke n’restorant
po hajna peshk
Kamarieri shum u gzu qirajen bakshish
ja kom lshu

Bridge:
Uuh Shmoney Walk - Walk It
Uuh Shmoney Talk - Talk It
Uuh Smoney Look - Lookie
Uuh Licky Licky - Licky

Ref:
Shmoney Gang ay
Na vec me lek jem tu u marre
Shmoney Walk man
Un tu shku jom per cdo dit en banke
Shmoney Talk fol per guap
Shmoney Look 1 milion
Un tu dok si 1 miliard
Ska me lan un pa i pas

Bridge:
Uuh Shmoney Walk - Walk It
Uuh Shmoney Talk - Talk It
Uuh Smoney Look - Lookie
Uuh Licky Licky - Licky


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019