Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Shaqir Cërvadiku - Mitrovica

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mitrovica".
3. Video është e këngës "Mitrovica", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Mitrovica  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"Bilbilat E Lirise"

Komente

Asnjë Koment

20/01/2017

2017-01-20T06:56:39+00:00Lumi i Ibrit e nis valen
Drinit plak po ja qon fjalen
Qoje lart zanin me male
Mitrovica esht shqiptare

Ka qen dje sot dhe neser
N'qiell e n'tok e ka besen
Ballin qiell burrat si lisa
Amanet na e ka lan Isa

2x
Mitrovica Mitrovica
Kuq e zi ballin me plisa
Mitrovica Mitrovica
Grat si han burrat si lisa
Esht Kosov esht Kosov
Mitrovicaa

Esht sa Deti s'esht e vogel
100 vjet permendet n'Londer
Moter ka Prishtinen Vloren
Qielli i ndan veq me shqiponjen

S'ndahet n'dy o sa te jet jeta
permbi vorre perkund djepat
lumit iber i thrret deti
t"gjith shqiptart i ke me veti

4x
Mitrovica Mitrovica
Kuq e zi ballin me plisa
Grat si han burrat si lisa
Mitrovica Mitrovica
Esht Kosov esht Kosov
Mitrovicaa


Ky tekst u dërgua nga ♥ .ķяαℓι¢α
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet