Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shaqir Cërvadiku - Formula E Dashurise (Per Nje Zemer)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Formula E Dashurise (Per Nje Zemer)".
3. Video është e këngës "Formula E Dashurise (Per Nje Zemer)", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Formula E Dashurise (Per Nje Zemer)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Unë Jetoj Për Ata Sy"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Mos kthe koken ne anen tjeter
Se une jam ai miku i vjeter
Sa here lemza me ngacmon
Tek ti mendja po me shkon

Ref...x2
Per nje zemer une u treta
Dashunise formule s'i gjeta

Nese ik e nuk vjen prap
Puthje te rreme me paske dhane
Sa here lemza me ngacmon
Tek ti mendja po me shkon

Ref...x2
Per nje zemer une u treta
Dashunise formule s'i gjeta

...

Mos me ik se ty t'kam jeten
Nuk kam n'zemer vend per tjetren
Sa here lemza me ngacmon
Tek ti mendja po me shkon

Ref...x2
Per nje zemer une u treta
Dashunise formule s'i gjeta


Ky tekst u dërgua nga Rinna   arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet