Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Shaqir Cërvadiku - Rrugeve T'botes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrugeve T'botes".
3. Video është e këngës "Rrugeve T'botes", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Rrugeve T'botes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Fllad I Zemres"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00ecim ecim rrugeve te botes qe te mbijetojm e dim se nga ermem poer se dim kah po shkojm
ne rrug te ndriqume ecim ku shkojm nuk e dim
kem me u tret si krypa ne uj e kujt skem me ju dhimt
rrug pa kthim duket rruga jon nmergim trupin e shpirtin ne kosov
kemi mbet si zogj pa fole thuj ne mergim edhe te huj ne atdhe
veq nj tmire gyrbeti i ka por te kqija i 99 me mer malli shqip ta nij fjale nj mirdita edhe nj mirmrame
barkin plot ne e kemi por skem lumturi
nj mendje thot kthehu nj mendje thot rri jemi lidhur keq u miq me litar te mergimit
ti shpetojm fmit e pafajshem nga asimilimi
rrug pa kthi me duket jone nmergim trupin e shpirtin ne kosov
kemi mbet si zogj pa fole
te huj nemergi e te huj ne atdhe
veq nj te mir gyrbeti i ka por te kqija i ka 99 me mer malli shqip ta ni nj fjale nj mirditaedhe nj mirmrame


Ky tekst u dërgua nga  shqipe
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet