Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shaqir Cërvadiku - Kur Na Thërret Kosova

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Na Thërret Kosova".
3. Video është e këngës "Kur Na Thërret Kosova", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Kur Na Thërret Kosova  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Per Liri"

Komente

Asnjë Koment

25/01/2014

2014-01-25T12:57:11+00:00Sh:
Lamtumir oj motra ime
Mos derdh lot por bahu trime
Por na thrret zani atdheut
Na thrret nderi i skenderbeut

Ref:Kur na thrret Kosova
Bahemi shqiponjaa
Per atdhe te gjith oo
Bahemi shqiponaaa

S:
Ku po shkon maj miri vlla
Si drit djelli shpija tka
Pa vlla motra nuk kam jet
Tu 2:Bashk jemni atdhe jeten
Borgj ja kem jeten borgj
Ja kemmmmmm

Sh:Lamtumir oj motra ime
Edi set dhimset jeta iemee
Per ju mrrjedhdin loti si lum
Por lirin dua me shum eee

Ref:Kur na thrret Kosova
Bahemi shqiponjaaa
Per atdhe te gjith ooo
Bahemi shqiponja

S: Pritem vlla me ty dot vij
Krah per krah ne front me hij
Per kosov kemi dhan bes
Tu 2: Bahk jemni atdhe jeten
Borgj ja kemmm jeten borgj
ja kemmmmmmmmmm

Sh:Me dor qjellin ka me prek
Me zjarr gjarprin ka me djegee
E kam motren shqipe malit
Me gjoks stakun do ta ndali

Ref:Kur na thrret Kosova
Bahemi shqiponjaaa
Per atdhe te ghith ooo
Bahemi shqiponja

S:Lumja motra vlla per ty
Jemi bashk ushtart tliris
Kjo Kosov po pret pranver
Tu 2: Bashk jemni atdhe
Jeten borgj ja kemmm
Jeten borgj ja kemmmm


Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet