Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shaqir Cërvadiku - Moj E Mira Bregut T'cemit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Hej moj e mira bregut t'Cenit
Bardh si bora e Kelmendit
Bardh si bora e Kelmendit
Porsi kreshtat e ktij vendit

Faqe kuqe porsi moll
Shtat bajrak belin e holl e
Shtat bajrak belin e holl
Pasha besen e mir boll e

Hej bregut t'Cenit kur kalon
Nji bylbyl per ty kendon e
Nji bylbyl per ty kendon
Dit e nat aj kurr s'pushon e

Falja synin sokolesh
Falja zemren pellumbesh e
Falja zemren pellumbesh
Se ja çove shpirtin pesh e


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Shaqir Cërvadiku - Moj E Mira Bregut T'cemit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Mira Bregut T'cemit".
3. Video është e këngës "Moj E Mira Bregut T'cemit", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:


Komente 0