Official Video

Shaqir Cërvadiku - Zëri I Zotit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/07/2013

2013-07-27T21:46:06Cohuni burra çohuni gra
O ne t'a mbrojme ta mbrojme
Ta mbajme Kosoven gjalle

O u ngis nata e u shtri terri
O mbi Kosoven mbreteroi tmerri
O kush po therrete kush po pisket e
O kush renkon e kush po vdes e

O kush po shkon e kush po vajton e
O ne dhe t'huaj azil kerkon e

O femijet pa prind e pleqet pa t'ri e
O kalojne jeten si n'terr t'zi e
O a ka shprese a ka fuqi e
O prind e femije me u mbledh ne shpije

O zeri i Zotit ne po na thrret e
O me u bashkue shqiptaret perjete

O me u bashkue shqiptaret perjete

O çonju burra e çonju gra e
O per Kosove te gjithe me ra e
O ju n'mergime e ju larg nesh e
O po na pret t'gjitheve nji shpres e

O do te luftojme do te kendojme
O ne atdheun s'e dorezojme

O ne atdheun s'e dorezojme x2

O kurre s'e dorezojme s'e dorezojme
S'e dorezojme ATDHEUN tone


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...