Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Shaqir Cërvadiku - Natë E Turbulltë Mesjetare

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Natë E Turbulltë Mesjetare".
3. Video është e këngës "Natë E Turbulltë Mesjetare", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Natë E Turbulltë Mesjetare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

27/07/2013

2013-07-27T20:27:38+00:001.
Nate e Turbullt Mesjetare kafshon Kullat Kosovare
Mbushen rruget ujq e derra
Nga karpatet i sjell era.
Mbushen rruget ujq e derra
Nga karpatet i sjell era.

Refreni.
Kush te harron se dheun e tyre.
Ne qdo damar jem gjak ilire.
Le ta dije asht toke shqipetare folen shqipet dy krenare.

2.
Po tremb pyll me shi fortune.
Kurr Shqiptari sju tremb dhunes.
Nuk lejoj hordhi barbare
Zot shtepie ne shpi shqiptare
Nuk lejoj hordhi barbare
Zot shtepie ne shpi shqiptare

3.
Ne Tirane e ne Prishtine
Do vulosim Historine
Mbi ne qiellin Kosovar
Erdh Nentori i trete Shqiptar
Mbi ne qiellin Kosovar
Erdh Nentori i trete Shqiptar


Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet