Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shaqir Cërvadiku - Keng Per Luan Haradinaj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Keng Per Luan Haradinaj".
3. Video është e këngës "Keng Per Luan Haradinaj", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Keng Per Luan Haradinaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

03/10/2013

2013-10-03T14:13:18+00:00Pse Shqipnine e ndan me mure
Mos me u pa vellau me vella
Kush kta tela na i pat thur
O zogjt e shqipes me na i nda e

Me ja shtu shokeve barotin
Si shqiponje malet kalonte
Balle per balle me hordhite serbe
O pushka e tij sa mire kendonte

Kangen tone e vershoj loti
Vjen nga bjeshka lajm i zi
Kush ja vret Kosoves lulet
O kush e vrau kete djale te ri e

Te ai guri i mallkuar
Qe na e vuni hasmi n'mes
Pushoi trupi i Luanit
O porse vepra kurre s'i vdes e

Pyesin zanat per Luanin
Kush e rriti kete shtatlis
Qe shndrrit si rrezja e diellit
O plaga n'ball sa hije i kish e

Ne Gllogjan pat lind Luani
Per liri e rriti nana
Amanet t'ia runi pushken
O po ja u la juve moj zana

Amanet t'ia runi pushken
O po ja u la juve moj zana


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet