Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shaqir Cërvadiku - Tuj Kalu N'paris Te Kulla

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tuj Kalu N'paris Te Kulla".
3. Video është e këngës "Tuj Kalu N'paris Te Kulla", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Tuj Kalu N'paris Te Kulla  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Alfabeti Dashurise"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00o tuj kalu ne paris te kulla
o prej ni qike mu ka pre udha
bukurin na j ra dynjas
o mos me te fol zemra po me plas

o more djalo qe shoh ne paris
te paska ba nana me plis
pa ta dit hallin s muj ta boj qaren
fjalen e mram e ke than faren o e ke than faren

boll boll po me vjen marre
po pa than nuk po kom qare
zemra me tha se je shqiptare
per dashni jam ashiqare

oh boll boll kam nejt vet
kurgjo s bahet pa kismet
se dashnija eshte e msheft
vjen athere kur nuk e pret

o syni sheh e zemra don
o githkon mrena nuk e pranon
se un po vdes tut kqyr me sy
o muj meu ngjall weq kur te mar ty

pa e kcy gardhin o mos bo hapa
se ne syt e keq na mer evropa
edhe pse je ne mes parisi
o smun me me mar pa e dit fisi

boll boll po me vjen marre
po pa than nuk po kom qare
zemra me tha se je shqiptare
per dashni jam ashiqare

oh boll boll kam nejt vet
kurgjo s bahet pa kismet
se dashnija eshte e msheft
vjen athere kur nuk e pret

boll boll po me vjen marre
po pa than nuk po kom qare
zemra me tha se je shqiptare
per dashni jam ashiqare

oh boll boll kam nejt vet
kurgjo s bahet pa kismet
se dashnija eshte e msheft
vjen athere kur nuk e pret


Ky tekst u dërgua nga Elza
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet