Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shaqir Cërvadiku - Qou Rexho  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28

Këngë e albumit:

"Pse U Ndame"

Këngë e albumit:

"Alfabeti Dashurise"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Hoo... Hoo...
Qohu more Rexho, dilë te lama.
Darsëm t'madhe po t'bonë nana.
Qohu Rexho, qohu djalo.
Qohu sokoli o i nanës o..
Sotë ma i mirë po m'dukeshë oo...
Qohu Rexhë o, qohu djalo.
Qohu sokoli o i nanës o..
Sotë ma i mirë po m'dukeshë oo

Hoo... Hoo...
Po vijnë krushqitë rrethitë t'malitë,
Rexha i nanes n'grashtë të kalitë.
Qohu Rexhë o, qohu djalo.
Qohu ma i miri o i nanës o..
Se s'ka nana tjetër oo...
Qohu Rexhë o, qohu djalo.
Qohu ma i miri o i nanës o..
Se s'ka nana tjetër oo...

Hoo... Hoo...
Oh more allshë, ty tu këputë jela.
Qysh ma myte Rexhen shkelma?
Qohu Rexho, qohu djalo.
Qohu sokoli o i nanës o..
Se ma mshele deren oo...
Qohu Rexho, qohu djalo.
Qohu sokoli o i nanës o..
Se ma mshele deren oo...

Hoo... Hoo...
Qohu more Rexho, dilë te votra,
se po t'kjajnë të zezat motra.
Qohu Rexho, qohu djalo.
Qohu ma i miri o i nanes o..
Se s'ka nana tjetër oo...
Qohu Rexho, qohu djalo.
Qohu ma i miri o i nanes o..
Se s'ka nana tjetër oo...

Hoo... Hoo...
O more krushqë, ju hani e pini.
Nesër Rexhenë n’dhe t'ma shtini.
Qohu Rexho, qohu djalo.
Qohu sokoli i nanes o..
Sotë ma dogje zemrën oo...
Qohu Rexho, qohu djalo.
Qohu sokoli i nanes o..
Sotë ma dogje zemrën oo...


Ky tekst u dërgua nga Omer   Jana04
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet