Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shaqir Cërvadiku - Hymni I Dashurisë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hymni I Dashurisë".
3. Video është e këngës "Hymni I Dashurisë", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Hymni I Dashurisë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Këngë e albumit:

"Sy Magjike"

Komente

Asnjë Koment

27/04/2013

2013-04-26T23:33:33+00:00Afer ures se gurit, erdhe por si vala.
Kur pash syt e tu,ne fyt mu pre mu fjala.
Dola veç nje kafe, une me ty me pije.
Zemrat nuk na pyete, as mu e as ty.

A ndjeve per mu, çka ndjeva per ty?
Nje çaste mu ndal zemra, nga dhridhje dashni.
A ndjeve per mu, çka ndjeva per ty?
U beft kenga jote hymn i dashuris.

Si dhurat prej qielli, erdhe ti per mue.
Erdhe ne jeten time, pa prit, pa kujtue.
Urat bashkojn njerzit, njerzit bashkojn zemrat.
Por shpesh si me shpat njerzit i ndan jeta.

A ndjeve per mue, çka ndjeva per ty?
Nje çaste mu ndal zemra, nga dhridhje dashni
A ndjeve per mu, çka ndjeva per ty?
U beft kenga jote hymn i dashuris.

A ndjeve per mue, çka ndjeva per ty.
Nje çaste mu ndal zemra, nga dhridhje dashni.
A ndjeve per mue, çka ndjeva per ty.
U beft kenga jote hymn i dashuris.


Ky tekst u dërgua nga  KsShQiP
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet