Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shaqir Cërvadiku - Mendja E Zemra

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mendja E Zemra".
3. Video është e këngës "Mendja E Zemra", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Mendja E Zemra  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Sy Magjike"

Komente

Asnjë Koment

05/07/2013

2013-07-05T10:57:57+00:00Er e terr jam tuj bo se rri
N'hall te madh kam ra i shkreti
Mendja e zemra nuk durohen
Per nji vajz po vajtohen

Mendja e zemra nuk durohen
Per nji vajz po vajtohen

Ref...x2
Njimij her m'thot mendja
Largohu prej saj
Dymij her m'thot zemra
Prej saj mos u ndaj

Mendja ime lodhet kot
Me dashni zemra s'gabon
Çka thot mendja e merr era
Se lun topi çka thot zemra

Çka thot mendja e merr era
Se lun topi çka thot zemra

Ref...x2
Njimij her m'thot mendja
Largohu prej saj
Dymij her m'thot zemra
Prej saj mos u ndaj

...

Ref...x2
Njimij her m'thot mendja
Largohu prej saj
Dymij her m'thot zemra
Prej saj mos u ndaj


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet