Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shaqir Cërvadiku - Gjynahet E Tua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjynahet E Tua".
3. Video është e këngës "Gjynahet E Tua", por nuk këndohet nga Shaqir Cërvadiku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shaqir Cërvadiku - Gjynahet E Tua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/12/2016

2016-12-03T16:24:32+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjynahet E Tua" kënduar nga Shaqir Cërvadiku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shaqir Cërvadiku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Valton Krasniqi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Qdo njeri qe bën gabime kjo eshte e vertet
por tradhtia nuk i falet asnjehere ne jete
qdo njeri qe ben gabime kjo eshte e vertet
por tradhtia nuk i falet asnjeher neeee jete
Zoti e paska shkru me u nda me ty me u nda me ty
sot e 100 vjet sdu met pa me sy sdu met paa me sy
Zoti e paska shkru dy fjal me ti than dy fjal me ti than gjynahet e tua as deti nuk i lan as deti nuk i lan haaaaaa

qe kur ike me braktise me le ne vetmi me le dhimbje ti ne shpirt me le lot ne sy qe kur ike me braktise me le ne vetmi me le dhimbje ti ne shpirt me le lot ne sy

Zoti e paska shkru me u nda me ty me u nda me ty sot e 100 vjet sdu met pa me sy sdu met pa me sy
Zoti e paska shkru 2 fjal me ti than 2 fjal me ti than gjynahet e tua as deti nuk i lan as deti nuk i lan

Zoti e paska shkru me u nda me ty me u nda me ty sot e 100 vjet sdu met pa me sy sdu met pa me sy
Zoti e paska shkru dy fjal me ti than dy fjal me ti than gjynahet e tua as deti nuk i lan as deti nuk i laanMë Shumë Këngë Nga Shaqir Cërvadiku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet