Tema: Poezi Për Vitin e Ri


Viti I Ri

Fjala me e bukur
Thuhet ne ora dymbdhjet
Gezuar Vitin e Ri
Dhe nje lumturi e vertet
Dil ne dritare
Kerko nje deshir
Thuaj zoti im
Per mua pak meshir

- Poezi nga Shaqir Nina{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 1