A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shawn Mendes

Treat You Better ➡ Te Trajtoj Me Mire

 Anglisht ➡  Shqip
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Anna


Treat You Better

I won't lie to you
I know he's just not right for you
And you can tell me if I'm off
But I see it on your face
When you say that he's the one that you want
And you're spending all your time
In this wrong situation
And anytime you want it to stop

I know I can treat you better than he can
And any girl like you deserves a gentelman
Tell me why are we wasting time,
On all your wasted crying
When you should be with me instead
I know I can treat you better
Better than he can

I'll stop time for you
The second you say
You would like me too
I just wanna give you the loving that you're missing
Baby, just to wake up with you
Would be everything I need
And this could be so different
Tell me what you want to do

Cause I know I can treat you better than he can
And any gril like you deserves a gentelman
Tell me why are we wasting time
On all your wasted crying
When you should be with me instead
I know I can treat you better
Better than he can
Better than he can

Give me a sign
Take my hand, we'll be fine
Promise I won't let you down
Just know that you don't
Have to do this alone
Promise I'll never let you down

Cause I know I can treat you better than he can
And any girl like you deserves a gentelman
Tell me why are we wasting time
On all wasted crying
When you should be with me instead
I know I can treat you better
Better than he can
Better than he can
Better than he can


Te Trajtoj Me Mire

Une nuk do te t'genjeja
Thjesht e di qe ai nuk per ty
Dhe ti mund t'me thuash jam jashte
Por e shikoj ne fytyren tende
Kur thua se ai eshte ai qe do
Ti po shpenzon te gjithe kohen tende
Ne kte situate te gabuar
Dhe cdo kohe ti deshiron ta nderpresesh

E di qe mund te t'trajtoj me mire, se ai
Dhe cdo vajze si ti meriton nje xhentelmen
Me thuaj pse po humbasim kohe
Ne lotet e tua te humbur
Kur ti mund te jesh me mua
E di qe mund te t'trajtoj me mire
Me mire sec ai mundet

Do te ndalja kohen per ty
Ne momentin qe ti thua
Ti do me pelqesh
Thjesh dua te t'fal dashurine e munguar
Baby, thjesht te zgjohem me ty
Do te ishte gjithcka qe kam nevoje
Dhe kjo do ishte shume ndryshe
Me thuaj cfare do te besh

Sepse e di qe mund te t'trajtoj me mire, se ai
Dhe cdo vajze si ti meriton nje xhentelmen
Me thuaj pse po humbasim kohe
Ne lotet e tua te humbur
Kur ti mund te jesh me mua
E di qe mund te t'trajtoj me mire
Me mire sec ai mundet
Me mire sec ai mundet

Me jep nje shenje
Merr doren time, do jemi mire
Te premtoj nuk do te t'zhgenjej
Thjesht dije se nuk do e kalosh vetem gjithe kete
Te premtoj kurre nuk do te t'zhgenjej

Sepse e di qe mund te t'trajtoj me mire, se ai
Dhe cdo vajze si ti meriton nje xhentelmen
Me thuaj pse po humbasim kohe
Ne lotet e tua te humbur
Kur ti mund te jesh me mua
E di qe mund te t'trajtoj me mire
Me mire sec ai mundet
Me mire sec ai mundet
Me mire sec ai mundet

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018