A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lule Gjaku

Të skuqura janë
Er të bukur kan
Mbi varret e të rinjëve mbijnë
Lule gjaku, lulu gjaku
e kan emrin.

- poezi nga Shefik Arifi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  237

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018