A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #


Tema: Poezi Dashurie

Më Falë

Ka pasur raste kur jam zemruar
Dhe ndonjë fjalë e keqe nga unë ka dalë,
E di shumë mirë që të kam lënduar,
Të lutem njëmijë herë më falë.

Jam grindur me ty për hiçgjë
Por ti gjithmonë ke ndritur si nurë,
Dashurin time ta fali për gjithënjë,
Dhe dua që ta skalitim atë në gurë.

"Libri Nektarët e një Mërgimtari "

- Shefik Arifi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  58





teksteshqip.com © 2007 - 2018