A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Dashurie

Më Falë

Ka pasur raste kur jam zemruar
Dhe ndonjë fjalë e keqe nga unë ka dalë,
E di shumë mirë që të kam lënduar,
Të lutem njëmijë herë më falë.

Jam grindur me ty për hiçgjë
Por ti gjithmonë ke ndritur si nurë,
Dashurin time ta fali për gjithënjë,
Dhe dua që ta skalitim atë në gurë.

"Libri Nektarët e një Mërgimtari "

- poem written by Shefik Arifi


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  58

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018