Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sheila Haxhiraj - Dashnia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Me pershendete si çdo mengjes
Po nuk erdhe si çdo dite
Nuk e di pse ende pres
Dhe pse ka kalu nje vit

Shiu xhamin rreh pa shpirt
Pritja zemren po ma ngrin
Loti fundit nga syte ra
Kur me tjetren t'pash ne krah

Ref (2x)
#Per ty cfare eshte dashnia
Dil para syve t'mia
A ke guxim te ma thuash

Ku mbet per ty dashnia
Po ndjenjat e mia
S'dite kurre te me duash #

Me lot te thare duke lotuar
Jetova vujtjen pa mbarim
Edhe pse vone e kam kuptuar
Dashnia jone ish fund pa fillim

Shiu xhamin rreh pa shpirt
Pritja zemren po ma ngrin
Loti fundit nga syte ra
Kur me tjetren tpash ne krah

Ref (2x)
#Per ty cfare eshte dashnia
Dil para syve t'mia
A ke guxim te ma thuash

Ku mbet per ty dashnia
Po ndjenjat e mia
S'dite kurre te me duash#

........................
Ref fundit (2x)
Per ty cfare eshte dashnia
Dil para syve t'mia
A ke guxim te ma thuash

Ku mbet per ty dashnia
Po ndjenjat e mia
S'dite kurre te me duash


Ky tekst u dërgua nga AulonaSheila Haxhiraj
Renditja: Top 200
Publikimi: 05/05/2017


Sheila Haxhiraj - Dashnia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnia".
3. Video është e këngës "Dashnia", por nuk këndohet nga Sheila Haxhiraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sheila Haxhiraj:


Komente 0