Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sheila - Gënjeshtare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Genjeshtare
Se veten shoqe mir e mbaje
Ca t’kam besu per dobsi e more
E me m’lendu se di si munde?
Ref
Jo mos e kerko nje mundesi
Merri edhe lotet jepja atij
cdo gje mori fund tani ska me rendesi
mikja ime vjeter tashme je ti
Break
Mos m’bo mu me faj ti
Mos m’bo mu me faj ti
II
Je shume vone se me mu ke gabu
thuaj ti atij mos guxo me m’kerku
s’falet kjo tradheti se shume ulet ke vepru
mos m’bo mu me faj ti, mos m’bo mu me faj ti
Bridge
Ti genjeshtare ishe ti me shume se nje shoqe per mu
Ti mekatare
Ca ka mbet mo,as fjal me t’gjyku
as fjale me t’gjykuNuk kemi video për këtë këngë.


Sheila Haxhiraj
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/10/2019
Muzika: Sheila Haxhiraj
Teksti: Sheila Haxhiraj


Sheila - Gënjeshtare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gënjeshtare".
3. Video është e këngës "Gënjeshtare", por nuk këndohet nga Sheila.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sheila Haxhiraj:


Komente 0