Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sheila - Ai Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sonte jam me te si empatia
Vodka me limon jena perzi na
E dehur ndashni jam meno,ti ke lind per mu e un per ty me nejt jam bo

Besame suave te digo
besame suave
y amame
Sin tu amor no tengo nada bebe

Ai ai per mu menon
Ai ai 1 n 1 milion
Ai ai po thot se mdon
E deri nvdekje bashk me kon

Sonte jam me te si empatia
Vodka me limon jena perzi na
E dehur ndashni jam meno,ti ke lind per mu e un per ty me nejt jam bo

Shei Shei shume po mpelqen kur po mthirr ti Shei Shei,e pa mu jo smund trrish ti
Hej hej se kjo zemer tdon dyfish ty
krejt boten un ta jap
nkup prej ari vec me dit ti

Besame suave te digo
besame suave
y amame
Sin tu amor no tengo nada bebe

Ai ai per mu menon
Ai ai 1 n 1 milion
Ai ai po thot se mdon
E deri nvdekje bashk me kon

Ai ai ai ai zemren teme ja kom dhone...


Sheila - Ai
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ai".
3. Video është e këngës "Ai", por nuk këndohet nga Sheila.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sheila Haxhiraj:


Komente 0