Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sheila Haxhiraj - Lule Lule Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lule Lule" kënduar nga Sheila Haxhiraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN
Sheila Haxhiraj
Publikimi: 23/06/2023
Muzika: Sheila Haxhiraj
Teksti: Sheila Haxhiraj
Produksioni: Marko Polo
Vocal In The Chours: Xhulio
The Voice In The Intro: Adelina Muça
Video-Written & Directed: Merlin Kaziaj
Assistant Director: Ilda Kaziaj
Post Production: Rajmond Guni
Actor: Livion Aliaj
Fashion Designer: Blerta Isufi
M.U.A: Iris Çela
Hair: Lumturi Shpani
Special Effects: Iva Çakalli
Location & Equipments: White House Entertaiment
Flower Decor: Silvi FlowersSheila Haxhiraj - Lule Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lule Lule".
3. Video është e këngës "Lule Lule", por nuk këndohet nga Sheila Haxhiraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Sheila Haxhiraj:


Komente 0