Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sheki International Band - Lulie  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kosova Blues"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1999

1999-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lulie" kënduar nga Sheki International Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sheki International Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

4US - Lulie

Dul Lulia te Bunari
Duuul Luliaaa teee Bunaariiiii OOOOO

(Double B)
Direkt prej katunit Lulija n'kllab
Spo thot qa u bo tash po thot uos ap
Me teshat e reja stilin e ri
Po thot sheherlike aj wanna bi
Sko mo katun Sshkon mo me lop
Sngon tallava ajo ngon veq hiphop
Lulija osht Top e madhe me trup
Sjeton mo nkatun ajo jeton nShkup

(BeLa G)
Nje dit tu ec me ker u mshel semafori
Ku po shkon lulie Po dal ka ramstori
Qashtu lulija qdo dit e then
Silet si shpesh nuk e nxen veni ven
Ajo osht shum e fort ka bo shum lek
Ku i ka fitu e din ajo veq vet
Veshet krejt firm unazen vulgari
Now put your hands up up everydoby

N.O [ REFREN ]
Hajde moj lulije
Po ta qes nje pije
ruju se po dehesh
Pot kqyrim qysh po thehësh

(Money Maker)
Nji dit lulija kish xhet fraer
Neper sever u sillke me kerr
Kadal lulije shum nalt ti hype
Senin qe e xhete shum koh e lype
Hit permi hita u bo lulija
Ka dy tri net nuk shkon te shpija
Per kurgjo nuk i dhem krija
Me bo me lyp sun e gjon as policija

(Az)
hey wazzap lulije GESS who is IN
hajde TE UN pse vet po rin
tshti ntripa hiq pa raki
nihesh werry HIGHT hiq pa ngre vi
Bounce lulije hiq pau nal
Kongen mat re un ty ta kum fal
feel this beat of my man DS
24/7 IN DA CLUB MAKING MASS

N.O [ REFREN ]
Hajde moj lulije
Po ta qes nje pije
ruju se po dehesh
Pot kqyrim qysh po thehësh

Xhemil Salihu - Lulie

Per shkak t'Lulzimes te klases tem.
Nuk me shkon mu nata e as gjumi nuk po me zen.
Per shkak t'Lulzimes te klases tem.
Nuk me shkon mu nata e as gjumi nuk po me zen.

Ah lulja, lulja, hej hej hej.
Lulja tjetrin dashuron mua me tradhton.
Ah lulja, lulja, hej hej hej.
Lulja tjetrin dashuron mua me tradhton.

Gjith diten rri rruges, se nuk jam rahat.
Kur t'dale prej shkolles ta sho vetem pak.
Gjith diten rri rruges, se nuk jam rahat.
Kur t'dale prej shkolles ta sho vetem pak.

Ah lulja, lulja, hej hej hej.
Lulja tjetrin dashuron mua me tradhton.
Ah lulja, lulja, hej hej hej.
Lulja tjetrin dashuron mua me tradhton.

E harrova shkollen i harrova gjith.
Per shkak t'Lulzimes bashkari me dit.
E harrova shkollen i harrova gjith.
Per shkak t'Lulzimes bashkari me dit.

Ah lulja, lulja, hej hej hej.
Lulja tjetrin dashuron mua me tradhton.
Ah lulja, lulja, hej hej hej.
Lulja tjetrin dashuron mua me tradhton.

Ah lulja, lulja, hej hej hej.
Lulja tjetrin dashuron mua me tradhton.
Ah lulja, lulja, hej hej hej.
Lulja tjetrin dashuron mua me tradhton.

Ah lulja, lulja, hej hej hej.
Lulja tjetrin dashuron mua me tradhton.
Më Shumë Këngë Nga Sheki Hoxha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet