Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sheki International Band - Vaji I Klarinetes  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kosova Blues"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1999

1999-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vaji I Klarinetes" kënduar nga Sheki International Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sheki International Band i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Sheki Hoxha:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet