A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shemi (Shemsi Bytyqi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Shemi (Shemsi Bytyqi) është një këngëtar i njohur. Më datë 11 Dhjetor 2010, Shemi (Shemsi Bytyqi) publikon videoklipin "Vajtoj Jeten Time"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Viagra

Arjan Effecti

Ardi (Ardian Hasaj)

Chika

Kacho

Breaker G

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Bekim Halili

B-King

Nusran Fera


Tags: Shemi (Shemsi Bytyqi), Shemi, Shemsi Bytyqi, Shemsi Bytyçi, Shemsi Bytyci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019