Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkelqim Kola - Nostalgjia

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nostalgjia".
3. Video është e këngës "Nostalgjia", por nuk këndohet nga Shkelqim Kola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shkelqim Kola - Nostalgjia  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"Dashuria S'eshte Shetitje"

Këngë e albumit:

"Me Yjet"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00Dikur te shihja shpesh
tani me s'te shoh
Te qeta shkojn e vijn
Ditet e mia

Tani nuk te kam pran
Zemren nuk ma ngroh
E vetmja mikja ime nostalgjia

Nuk ka asgje qe t'me kujtoje
kohen qe shkoj

Me ngjan sikur cdo gje e kam harruar
vitet qe shkuan mbeten si nje nostalgji
dhe hije nate qe me ka mbuluar

Te kam dashur dhe kjo eshte e vertete
dashuria nostalgji jo s'mund te jete

Te mendoj dhe zemra ime behet dere
e gjith nostalgjite e botes nk kan vlere

Do vi nje dite
kur ti
do te me kujtosh
ashtu si me ke njohur ti 1 here

Dhe ndoshta prej se largu
do te meshirosh
nje zemer qe te deshi si e mjere

Nuk e kuptova kurr perse
perse u ndam
perse mbaroj kaq heret dashuria
Kaloj ne rrug i vetem befas me therret
me zerin tend te embel nostalgjia

Te kam dashur dhe kjo eshte e vertete
Dashuria nostalgji jo s'mund te jete
te mendoj dhe zemra ime behet dere
e gjith nostalgjite e botes nuk kan vlere

Te kam dashur dhe kjo eshte e vertete
dashuria nostalgji
jo s'mund te jete
te mendoj dhe zemra ime behet dere
e gjith nostalgjite e botes nuk kan vlere !!


Më Shumë Këngë Nga Shkelqim Kola:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet