Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkelqim Kola - Pranvera E Fundit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pranvera E Fundit".
3. Video është e këngës "Pranvera E Fundit", por nuk këndohet nga Shkelqim Kola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shkelqim Kola - Pranvera E Fundit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Dashuria S'eshte Shetitje"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00Numeroj per cdo mengjes sa pranvera shkuan
A sme thua sa do pres.. Stinet rradhe kaluan

Ti me prit akoma edhe pak
Ne kete pranvere do te jemi bashk

Stinet shkojn e vijn si deti
Ne te dy PRESIM E PRESIM
Shkon e vjen malli si era
Por e fundit esht pranvera

Kete pranver do te jesh me mua
Do te flej ne krahet e tua
S'do ti numerojme vitet
Bashk me ne do te vijn dhe stinet

Per cdo nate me nje deshire
O sa nete kaluan...
Ndoshta esht e fundit here
Sa do te pres me thuaj

Ti me prit akoma edhe pak
Ne kete pranvere do te jemi bashk

Stinet shkojn e vijn si deti
Ne te dy PRESIM E PRESIM
Shkon e vjen malli si era
Por e fundit esht pranvera

Kete pranver do te jesh me mua
Do te flej ne krahet e tua
S'do ti numerojme vitet
Bashk me ne do te vijn dhe stinet

Stinet shkojn e vijn si deti
Ne te dy PRESIM E PRESIM
Shkon e vjen malli si era
Por e fundit esht pranvera

Kete pranver do te jesh me mua
Do te flej ne krahet e tua
S'do ti numerojme vitet
Bashk me ne do te vijn dhe stinet


Më Shumë Këngë Nga Shkelqim Kola:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet