Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkelqim Kola - Ku Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je".
3. Video është e këngës "Ku Je", por nuk këndohet nga Shkelqim Kola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Shkelqim Kola - Ku Je Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Ku Je"

Komente

Asnjë Koment

29/08/2012

2012-08-29T20:14:32+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Je" kënduar nga Shkelqim Kola.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

K-Albo - Ku Je

Ref (2x)
O ku je o shpirt o engjëll,te kerkoj
Prane dritares kengen tende e degjoj.

Ha qa u bo qitu nvetmi
sa plaqka kesh 200 mj
ku je e qa je tu menu
je tu mungu a menove per mu?

Shoki sikur un njejtin fat
mos u merzit pare ki ki dukat
luj letra,hupi kohen
pres gjyqin sa vjet po bohen.

Bruda ka ra ka bo gota,
thirr ka niher qoni do gota
Zuna avokaten, heki avokatin
ngjyq me trinerka nuk veshi katin.

Dhezi cigaren njo mas njo
dy deshmitar than nuk e njoh, rrezikan
gjith i pandehun,
zoti gjykats jam kon i dehun.

Ref(2x)
O ku je o shpirt o engjëll,te kerkoj
Prane dritares kengen tende e degjoj.

Sa u trishtove pi racis,
sa mke pshtu tu ik prej policis
sa deren e thyn sa her mkan marr
kurr nuk ke fol i ke qu n k...

Bonu e fort dikur une dal
e meritoj nese do mos ma fal
ni telefon heket malli
rren tu i thirr se mka marr malli.

Bruda e ru tu qel trezora
dy kille ari po thot i nxora
pi paraburgimit deri masazhere
eci nqytet qikat npengjere.

Ref (2x)
O ku je o shpirt o engjell te kerkoj
prane dritares kengen tende e degjoj.

Don Phenom - Ku Je

tash jom vetem po se kom dit vazhdoj jeten menoj cdo dit na ku mbeten zemren e djeg ti ku je po ti ku je

Ca ki qef per ditlindje ti cdo fundjav ki ditlindjen zemren tem ti e binde per njoni tjetrin na lindem kishe sdi qe merzitem ti e din un spo shifem e mallkova at diten kur ne dy u prishem zemra jem si nodike shum e ftoft me hile pi jeshile pa hile djegu boce boj lile si ma ke gjet paswordin si ma ke hap telefoniin nftyr tane shkoj loti po vet ke dasht me gjet kodin but I'm a player for life ni femen djatht e nji nmajt, ni foto veq me bo like, i'l probably f**k her tonight.

tash jom vetem po se kom dit vazhdoj jeten menoj cdo dit na ku mbeten zemren e djeg ti ku je po ti ku je

Ku shkon baby qa bon ti a je my baby sem ndon ti a je my baby I love you tdu ngat veti un te du.
zemer it's over baby ty stkom mo ngat veti nuk mjep fam na leki se tash sje mo ma beby me pas dashnin ngat qysh ish kon me pas dashnin ma shum tshijon nqoft se nuk mki ngat rri e mendon.
un po kom nostalgji me thirr pertoj se jom bosagji
a kthehesh prap edhe pse kom faj nuk kthehesh pas un bona hight.
me tradhtu e di qe esht mekat po ti e din qe i ndrroj per nat
kom nji femer ngat dhe nji tjeter ngat ti sje ktu sdi a kthehesh prap.

Renato Doko - Ku Je

-Ref
A ka mundsi me m thon ku je,ku je,ku je, ku je
A ka mundsi me m thon ku je e e e,ku je,ku je, ku je,ku je,ku je
O n'club sa bukur luje,luje,luje,luje
O n'club sa bukur luje,luje,luje,luje

Ej o lali per ty mu m'ka pi bari
Po t'kam pa ty te clabi besom qe m'ka ik zari
Ftyren e ke shum hot,levizjet i ke shum hot,trupin e ke shum hot,a bon me ardh ti me mu sot

10 gota,10 shotsa,per ty i hapi 10 shishe,
Krejt bota e jotja,merri gjuj me 500-ce
Me e mira ti je,me e mira ti je,trupin sa t mir e ke o trupin sa t mir e ke e e eee eeee
-Ref
A ka mundsi me m thon ku je,ku je,ku je, ku je
A ka mundsi me m thon ku je e e e,ku je,ku je, ku je,ku je,ku je
O n'club sa bukur luje,luje,luje,luje
O n'club sa bukur luje,luje,luje,luje

Jo jo nuk ma the a do takohemi prap ne,atje ku ku me le,atje ku ku me le
Mos thuj jo jo jo jo,mos thuj jo jo jo jo
Vec thuj po,po vec thuj po se un e di qe ti me do
Vec thuj po,po vec thuj po se un e di qe ti me do
-Ref
A ka mundsi me m thon ku je,ku je,ku je, ku je
A ka mundsi me m thon ku je e e e,ku je,ku je, ku je,ku je,ku je
O n'club sa bukur luje,luje,luje,luje
O n'club sa bukur luje,luje,luje,luje,luje luje luje,luje,luje luje,luje luje luje,luje luje.

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Shkelqim Kola:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë