Audio

Shkelqim Mavraj - Kajrafili I Vogel  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/07/2014

2014-07-07T10:21:11

Këngë e albumit:

"Live"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kajrafili I Vogel" kënduar nga Shkelqim Mavraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shkelqim Mavraj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shkelqim Mavraj: