A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shkelqim Zeka

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  18
  • Origin:
  • Drenas 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 22
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Shkelqim Zeka is a writer. Shkelqim Zeka- 04.12.1997, eshte nje pasionant per poezine, prozen dhe cdo gje qe ka te beje me shkrimin.Ai shkruan qe kur ishte femije, Zeka eshte ne pergaditje te librit te tij te pare me poezi te mbledhura te cilat kane vite qe jan shkruar. Libri do te nxerre ne pah poezi te cilat jan frymezim nga jeta personale e tij, tematika ne poezite do te jete e ndryshme si dhe do kete larmi te veqante te temave sociale te cilat jan pasqyruar ne poezit q...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Rinor Murati

Gentinikqi

Perparim Blakaj

Leonard Shala

Endrit Mehmeti

Bujar Meholli

Ardit Mehmetaj

Kadri Mehmeti

Azem Deliu

Romario Xhaferri


Tags: Shkelqim Zeka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019