Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Shkendije Mujaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  306
  • Vendlindja:
  • Peje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Shkendije Mujaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Pa e perfunduar akoma shkollen fillore ajo ka emigruar ne Zvicer tek tezja e saj , pa familjen e saj. Pra ylli shqiptar ka nje histori teper intersante sepse ajo mori inciativen te jetoje dhe veproje atje me nje guxim shum te madh (ne femijeri). Ajo pra ishte larguar edhe nga tezja saj natyrisht pa deshiren e saj. Ajo gjithmon nuk kishte harruar amanetin e familjes se saj qe ta ruaj nderin dhe historine e familjes se saj. Shkendija esht vajza e H...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

15 🔥🔥

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareThis Is The Time (2012)

Plus-Minus (2005)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Arlinda Gaxherri

Nora Muqaj

Bleta Mulliqi

Dafina Dauti

Mimoza Mustafa

Mirsa Kerceli

Monika Salihu

Teuta Kurti

Valentina Rama

Jehona Sopi

Tags: Shkendije Mujaj, Dyana Dya


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet