Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkendije Mujaj: “Alo, Alo Në Dush”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[26-01-2016]
Këngëtarja kosovare Shkendije Mujaj pas një pauze të gjatë me mospublikimin e fotove provokative, ka "ndezur" fansat e saj me një foto tejet hot.

Ajo ka realizuar një foto në dush ku shihet gati tërësisht nudo dhe ka kapur dushin dhe e ka vënë tek veshi që të duket si telefon.

"Allo" është porosia e saj për këtë foto.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull