Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkodra Elektronike

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Shkodra Elektronike është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane dhe dance. Ata janë Kole Laca and Beatriçe Gjergji, një duo elektronike shqiptare me banim në Itali dhe bëjnë ri-interpretim modern të këngëve tradicionale shkodrane. Më datë 27 Janar 2020, Shkodra Elektronike publikojnë videoklipin "Ku E Gjeta Vedin". Më datë 22 Tetor 2020, Shkodra Elektronike publikojnë videoklipin "Synin Si Qershia"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Shkodra Elektronike

Komente 0