A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Shkodran Tolaj - Perseri Si Dikur


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/01/2008

2008-01-30T13:31:41

I numronim hapat sheshit te kalldrem,duke kaq vjet koha paska ngelun ne vend,e qet është nata sonte si at'her,kohen prap e matja si asaj vereee
Ësht e vogel bota, bota jon e madhe dhe serisht pas kaq vishtesh plot brebga e plot hallee...

Oo sa mir qe prap u ktheve të zemra që te don te thot e shkreta mir se erdhe prap në folen tonë, Oo sa mir qe prap u ktheve të zemra që te don te kam shpirt ty lule vere zemra pa ty s'rron

Po sodisnim naten oo sa bukuri degjuam sonaten diku në afersi
ishte kënga jomë kënga e rinis
jo kurr nuk është vonë ti falemi dashnis
Ësht e vogel bota, bota jon e madhe dhe serisht pas kaq vishtesh plot brebga e plot hallee...

Oo sa mir qe prap u ktheve të zemra që te don te thot e shkreta mir se erdhe prap në folen tonë, Oo sa mir qe prap u ktheve të zemra që te don te kam shpirt ty lule vere zemra pa ty s'rron, te kam shpirt ty lule vere zemra pa ty s'rron.


Ky tekst u dërgua nga Danushja
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019