Official Video

Shkodran Tolaj & Kastriot Tusha - Kërçovari  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/10/2017

2017-10-08T18:53:06

Më Shumë Nga

Kastriot TushaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kërçovari" kënduar nga Shkodran Tolaj & Kastriot Tusha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shkodran Tolaj & Kastriot Tusha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shkodran Tolaj:

Më Shumë...