A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Shkumbin Ismaili

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  354
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Shkumbin Ismaili është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe pop-rock. Shkumbin Ismaili është këngëtar nga Tetova, i cili këndon në stilin e tij unik, formula e tij e shkrirë kombinuar në mënyrë perfekte me disa motive tradicionale që tingëllojnë të përsosura, shfaqjet e tij unike e kanë rritur famën e tij astronomikisht. Në Prill 2006, Shkumbin Ismaili merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Ti Largohesh (Jeta Ime)". Në Maj 2007, Shkumbin Ismaili merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Vargjet E Fundit". Më datë 3...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Faqja

Zyrtare

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Nuk Ta Fal (2017)

Shkurt Dhe Shqip (2012)

Bindem (2008)


» Dërgo Një Këngë »

Te Betohem
Vetem Ti
Shqiperi Nena Ime
Ndoshta Je Penduar
Nuk Ta Fal
Mos Me Akuzo
Se Ç'mu Desh
Dikur...
Me Ty Dua Te Jem
Kjo Zemër Nuk Është Gur


Përkthime (3)


Artistë Të Ngjashëm:

Valon Shehu

Briz Musaraj

Agim Tejeci

Florent Abrashi

Mentor Haziri

Shemi (Ilirët)

Altin Goci

Ergi Dini

Hidaver Osmani

Nazmi Belica


Tags: Shkumbin Ismaili, Shkumbin Ismajli

Shkumbin Ismaili në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019