Audio

Top 200

Shkumbin Ismaili - Asgjë Nuk Shkon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/11/2012

2012-11-01T17:05:32

Këngë e albumit:

"Shkurt Dhe Shqip"
U bë vone
Smë merr gjumi
Ajo s'kthehet më
Pres mëngjesin të agoj
Dhimbja të pushoj..

U bë vone
Asgjë nuk shkon
Vehten kot mundoj
Në pasqyrë shoh vehten time
Më shfaqesh ti kudo...

Ref: (x2)
Sonte s'dua asnjë fjalë
S'dua të dëgjoj
Zbardh mëngjesi dal ngadal
Unë në ty mendoj...
Jo nuk dua
Asnjë fjal s'dua të degjoj
Zbardh mëngjesi dal ngadal
Unë në ty mendoj...

Unë në ty mendoj...
Unë në ty mendoj...


Ky tekst u dërgua nga  ronni202
Më Shumë Këngë Nga Shkumbin Ismaili:

Më Shumë...