A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Shkumbin Kryeziu - Flokëzezë


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/04/2016

2016-04-23T18:00:01

Muzika:

Shkumbin Kryeziu

Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Dritëro Shaqiri


Pas një pauze të gjatë, Shkumbin Kryeziu është rikthyer në skenën muzikore shqiptare. Këngëtari i njohur ka pak javë që ka publikuar këngën e tij të titulluar “Flokëzezë”, për të cilën paralajmëroi se do ta sjell edhe me videoklip. Mësohet se tashmë xhirimet e videos kanë përfunduar dhe pritet që shumë shpejt do të publikohet. Për realizimin e këngës është kujdesur vetë këngëtari dhe Ilir Berani, ndërsa për videoklipin Blerdi Malushi.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019