Official Video

Shkumbini & Bardhi - Bahet Mirë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/10/2018

2018-10-12T10:00:03

Më Shumë Nga

Bardhi (Bardh Ramadani)Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bahet Mirë" kënduar nga Shkumbini & Bardhi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shkumbini & Bardhi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shkumbin Kryeziu:

Më Shumë...