Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza - As Prishtine, As Tirane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18I
As ne Prishtine e as ne Tirane
Nuk me rrihet kur s'te kam
As ne Tetov as ne Prizren
Nuk me shkohet kur ti svjen

Reff:
As ketu as atje srrihet kur me mua sje
As nje dite as nje nate
Une pa ty nuk jam rehat
Asnje ore e as nje çast nuk e du kur sjemi bashk

II
Te kam kerkue der me der
Ma le ritmin pa pranvere
Kater stine me bore mi bane
A kam vend ne zemren tande

Reff:
As ketu as atje srrihet kur me mua sje
As nje dite as nje nate
Une pa ty nuk jam rehat
Asnje ore e as nje çast nuk e du kur s'jemi bashk


Ky tekst u dërgua nga Hanna   arsimdiber

Shkurte Fejza - As Prishtine, As Tirane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As Prishtine, As Tirane".
3. Video është e këngës "As Prishtine, As Tirane", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente 0