Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkurte Fejza - Malli

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli".
3. Video është e këngës "Malli", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shkurte Fejza - Malli  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Këngë e albumit:

"Malli"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Se qme esht mbushur zemra plot me mall se qme esht mbushur zemra plot mall..per ty o vendlindja qe me je shum larg per ty o vendlindja qe me je shum larg..

fry mej er e ngroft nga liqeni prespes fry mej er e ngroft nga liqeni prespes...qe tme sjell fuqin dhe shpresen e jetes qe tme sjell fuqin dhe shpresen e jetes..

fry mej er e ngroft nga struga e tetova,fry mej er e ngroft nga struga e tetova...seq me mori malli o per trojet tona,seq me mori malli o per trojet tona

fry meJ ere ngroft nga ulqini e presheva, fry meJ ere nga ulqini e presheva...ngrohtesin e juaj gjithmon e pelqeva ngrohtesin e juaj gjithmon e pelqeva

fry mej e ere ngroft qameri e nkosov,fry mej e ere ngroft qameri e nkosov...basa bes me ju jemi gjithmon, basa bes me ju jemi gjithmon

eni te jgith te shkojm ne tiran eni te gjith te shkojm ne tiran

qe ta majm kuvend si vllezer me nan,qe ta majm kuvend si vllezer me nan


Ky tekst u dërgua nga Struga--princess
Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet