Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza - E Kam Emrin Kosovar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  55

Iku nata e vjen dita plot me halle shtatin rrita.
E u nisa per gurbet gjithekush qane hallin e vet.
E u nisa per gurbet gjithekush qane hallin e vet.

Per sa t'shoh shqiptare me sy tane kosova eshte aty
mu me therrasin gurbetçar por kam emrin kosovar, e kann emrin kosovare x2

Aty çele ni lule bore, e me sjelle arome kosove.
Aty çele o ni bozhur, kuq e zi posi Flamur.
Aty çele o ni bozhur kuq e zi posi flamur.

per sa t'shoh shqiptare me sy tane kosova eshte aty
mua m`therrasin gurbetçar por kam emrin kosovar, e kam emrin kosovare x2

E gjate dita i gjate vjeti qysh se zuni fill gurbeti.
Si qendroj oh une i shkreti ni grusht dhe e kam me veti. Si qendroj oh une i shkreti ni grusht dhe e kam me veti.

per sa t'shoh shqiptare me sy tane kosova eshte aty mua m`therrasin gurbetçar por kam emrin kosovar, e kam emrin kosovare x2


Ky tekst u dërgua nga Lindchee

Shkurte Fejza - E Kam Emrin Kosovar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kam Emrin Kosovar".
3. Video është e këngës "E Kam Emrin Kosovar", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente 4