Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza - O Rinia Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

I.
Ku mund të të gjej o rini
Që të të shijoj edhe nji herë x2

Çaste përplot lumtuni
E të loz me gaz perherë x2

Ref...
As unë nuk e dinja
As unë nuk e dinja
Se sikur një ëndërr
Të përcjell x2

Pas-ref...
Ikën e largohesh
Tretesh e harrohesh
Sikur gjeth i vjeshtës
Nganjiherë x2

II.
Ku mund të të gjej o rini
Që të të shijoj edhe nji herë x2

Çaste përplot lumtuni
E të loz me gaz perherë x2

Ref...
As unë nuk e dinja
As unë nuk e dinja
Se sikur një ëndërr
Të përcjell x2

Pas-ref...
Ikën e largohesh
Tretesh e harrohesh
Sikur gjeth i vjeshtës
Nganjiherë x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber   FansiShkurtesShkurte Fejza
Publikimi: 01/12/1997
Teksti: Shkurte Fejza
Muzika: Drinka


Shkurte Fejza - O Rinia Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Rinia Ime".
3. Video është e këngës "O Rinia Ime", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente 0