Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza - Shkon E Vjen Kah Dera Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  6

O shkon e vjen kah dera ime
Vajz moj tuj shetit x2

Ndal njiher me t'pa me sy
Zonjush a i

O shpirt sa te du
Çile gojen fol me mu
Jeta ime permas teje
Ka mbaru x2

O dil njiher zonjusha ime
Sa te shoh ne xham x2

Prej marakut tan moj vajz
As s'po di ku jam

Oj vajz ne ket dhe
Shpirtin tem ne dor ma ke
Zemra ime shpesh po vet
Ah e kuj na je x2

O fort u shkrina e s'un t'pash
Ah moj bukuri x2

Ne dritare dal e rri
Ah kjaj si femi

Kjaj kjaj djal i mir
Kjaj me zemer me deshir
Une jam dashnorja jote
Naten e mir x2

Ah naten e mir


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurte Fejza - Shkon E Vjen Kah Dera Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkon E Vjen Kah Dera Ime".
3. Video është e këngës "Shkon E Vjen Kah Dera Ime", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente 0