Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza - Besa Besë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  27

Besa bese
Besen ta kam dhane x2

Per Kosove
Jeten dojm me dhane x2

Ref...x2
Ku me je nis moj
Lulja me ere
Bukur o
Fol e qesh niher

Merr gjergjef
Lula tuj qendise x2

Thone se m'je
Shqipja e lirise x2

Ref...x2
Ku me je nis moj
Lulja me ere
Bukur o
Fol e qesh niher

Me gjergjef
Xhamadan prej arit x2

Te duam Kosove
Sikur syt e ballit x2

Ref...x2
Ku me je nis moj
Lulja me ere
Bukur o
Fol e qesh niher


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberShkurte Fejza
Publikimi: 01/12/2012
Orkestrimi: Burim Krasniqi


Shkurte Fejza - Besa Besë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Besa Besë".
3. Video është e këngës "Besa Besë", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente 0