Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza - Kosova Ime E Dashur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kosovë, vendi im i bukur
Nuk të lëmë kurrë të vetmuar
Do të vinë një ditë dhe të tjerët
Kur prapë do të jemi të lumtur

N'ty u rritëm dhe u trashëguar
N'lumin tand, jeta jonë rrodhi
Kosovë kur ty të kanë braktisur
Shumicën gurbeti na i mori

Gëzohu, gëzohu, Kosova ime e dashur
Se koha po vjen, po vjen me lirinë
Kanë me ardhë një ditë të gjithë dhe të tjerët
E jona je, ke qenë dhe do të jesh
Kosova, Kosova ime e dashur


Ky tekst u dërgua nga  FansiShkurtes

Shkurte Fejza - Kosova Ime E Dashur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kosova Ime E Dashur".
3. Video është e këngës "Kosova Ime E Dashur", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente 1