Shkurte Gashi

Shkurta Gashi Një Tayson Femër, Rrah Gjashtë Vëllezër Përnjëherë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[04-09-2015]
Këngëtarja e mirënjohur e skenës shqiptare Shkurta Gashi ka befasuar me intervistën e saj të fundit dhënë në emisionin rtv21, transmeton Indeksonline.

Ajo ka treguar që në fëmijëri ishte një fëmijë shumë i lazdruar, pavarësisht që tash është njëra ndër femrat më të buzëqeshura të estradës shqiptare, së paku kështu duket çdo herë gjatë paraqitjeve të saja në skenë.

Shkurta ka treguar që gjatë kohës sa ishte fëmije të gjithë fëmijët e lagjes dhe shkollës ia kishin frikën, madje tregoi edhe rastin kur kishte rrahur gjashtë vëllezër përnjëherë.

Për më shumë ndiqeni videon nga minuta 4:13 ku Shkurta flet për jetën e saj.
 (Indeksonline)Komente 0