Shkurte Gashi

Shkurte Gashi Prezanton Babain

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[04-11-2015]
Këngëtarja Shkurte Gashi ka publikuar së fundmi në rrjetet e saj sociale një foto me babain e saj, i cili njëherit është edhe menaxheri i këngëtares.

Shkruta ka treguar se është shumë e lidhur me babaion, ndonëse ai e ndihmon atë në përzgjedhjen e shumë vendimeve për në karrierë.

Shkurta ka shkruar me babain e saj në Zurich, dhe në foton e publikuar ata shihen duke shëtitur së bashku.

“Shetitje me Babin”, ka qenë edhe mbishkrimi i këngëtares.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Shkurte Gashi Prezanton Babain


Komente 0