A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Shkurte Gashi - Nuk Te Fal


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  28

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/12/2015

2015-12-30T15:46:43

Muzika & Teksti:

Shkurte Gashi

Video Produksioni:

EMF Creative


Ndalu pak ti Zemra ime
1 minut,ti them dy fjal
deri kur ti me gabime
deri kur un ty met fal.

Sa shum po du e spo
mundem,kto fjal pa
ti than,e di ke ba
shum gabime,a ndihesh
krenar.

Jo nuk te fal,
kam ndryshuar,
sjam ajo,qe dikur
kam qen,se gjynah
ska zemra jote,
e di tash kush je.

Je katil i zemres sime,
ti je kjo esht fjal e
rran,deri tash se kam
pranuar,por tash smujta
pa ta than.

Sa shum po du e spo
mundem,kto fjal pa
ti than,e di ke ba
shum gabime,a ndihesh
krenar.

Jo nuk te fal,
kam ndryshuar,
sjam ajo,qe dikur
kam qen,se gjynah
ska zemra jote,
e di tash kush je.
{2x her}


Ky tekst u dërgua nga Liridona H..
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019