Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Mustafa - Dola Vlla Te Lama Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Dola vlla sonte te lama
s'bante drit ma as hana
pushka jote larg celloj
mal e fusha i ushton

si nuk plas motra e shkret
vlla te vetem ty te pata ne jet
mjera une o vella per ty
per pushk tande per syt e zi (2x)

nane e shkreta u verbue
tu derdh lot pa pushue
prisja motra dasem te madhe
tash vec lot kurr pa u ndal e

si nuk plas motra e shkret
vlla te vetem ty te pata ne jet
mjera une o vella per ty
per pushk tande per syt e zi (2x)

si nuk plas motra e shkret
vlla te vetem ty te pata ne jet
mjera une o vella per ty
per pushk tande per syt e zi (2x)


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurte Mustafa - Dola Vlla Te Lama
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dola Vlla Te Lama".
3. Video është e këngës "Dola Vlla Te Lama", por nuk këndohet nga Shkurte Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Mustafa:


Komente 0